Korter Pärnu kesklinnas

Eriline ja kvaliteetne korter Pärnu keskel

Väike-Posti tn 7 asub Pärnu turu vahetus läheduses. Jalutuskäigu kaugusel on kesklinna pargid, kaubandus, meelelahutus, Pärnu rand.

ELAMU
Elamu on põhjalikult ja kvaliteetselt renoveeritud aastal 2018. Korda on tehtud kõik alates vundamendist kuni fassaadi ja katuseni. Vahetatud on aknad ja uksed. Sooja annavad uued ja efektiivsed soojuspumbad. Elamu peauks on hoovi pool.

PLANEERING
Terve teise korruse hõlmavasse korterisse viib korteri juurde kuuluv, lukustatava ukse taga asuv trepihall. Korteris on avatud planeering, aknad avanevad igasse ilmakaarde ja lisaks annavad loomulikku valgust katuseaknad.

Korteri andmed Ehitisregistris on korrektsed ja korteril on kasutusluba. Suletud netopind on 58.5 m2 (arvestatakse kaldlae projektsioonist kõrgusel 160 cm) ja põranda kogupind 71,9 m2.

VIIMISTLUS
Korteris on teostatud kvaliteetne remont. Aktsentidena on nähtavale jäetud avar laealune ja ehedad palkidest laetalad. Köögis on kvaliteetne köögimööbel ja -tehnika, vannitoas mõnus suur vann.

Korteri juurde kuulub puukuur ja mõtteline osa 1133 m2 kinnistust.

Pärnu Kinnisvara

Kinnisvara maakleriteenus. Müük, üürimine, ost, tasuta konsultatsioon. Tasuta konsultatsiooniks helista 518 4422. Pakkumised ja info: https://parnukinnisvara.ee